Banner
Hizmetlerimiz
PVC Kapı ve Pencere
PVC Kapı ve Pencere PVC sistemleri binaların dış ortamlara bakan yüzeylerinde kullanılmaktadır. PVC kapılar ise balkon kapıları gibi dış ortamlara...
 
tümü »
 
Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama Alüminyum gümüşümsü renkte sünek bir metaldir. Atom numarası 13'tür. Doğada genellikle boksit cevheri halinde bulunur ve oksidasyona karşı üstün direnci ile tanınır.
 
tümü »
 
 
Panjur
Panjur Her türlü projeye mükemmel bir uyum sağlayan panjur sistemleri, bina dış yüzeyine taşmayan panjur kutusuyla cephe bütünlüğünü bozmayan ...
 
tümü »
 
Katlanır Cam
Katlanır Cam Katlanır cam balkon sistemi ilk olarak sabit cam üzerine toparlanır. Yani ilk cam sabittir sağa veya sola balkonunuzun durumuna göre açılır.
 
tümü »
 
 
Sineklik
Sineklik Yakut Yapı olarak sineklik imalatı yapmaktayız. Firmamız farklı ölçülere göre sineklik imalatı yapmaktadır. Bu alanda sizlerin ihtiyaçlarını kesin olarak karşılamaktayız.
 
tümü »
 
Akordeon Kapı
Akordeon Kapı Akordeon kapılar PVC olarak yapılmaktadır. PVC akordeon kapılar ahşap desenli olup, akağaç, meşe, ceviz olmak üzere üç renk seçeneği bulunmaktadır.
 
tümü »
 
 
Duşakabin
Duşakabin Firmamız duşakabin üretimi ve montajını gerçekleştirmektedir. Yapmış olduğumuz duşakabinler istenilen farklı model ve fiyat seçenekleri ile müşterimize sunmaktayız.
 
tümü »
 
Alüminyum Korkuluk
Alüminyum Korkuluk Alüminyum korkuluk sistemleri, imalat, satış ve montaj hizmetleri ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
 
tümü »