Banner
PVC Kapı ve Pencere
PVC Kapı ve Pencere
PVC sistemleri binaların dış ortamlara bakan yüzeylerinde kullanılmaktadır. PVC kapılar ise balkon kapıları gibi dış ortamlara açılan yerlerde kullanılabildiği gibi banyo ve WC kapıları gibi iç ortamlarda da kullanılabilmektedirler. Ebatları bakımından yeterli büyüklüğe sahip PVC pencerelerde; rüzgar yüküne dayanımı, hava ve su geçirimsizliği  özellikleri ile kapı kanat profili kullanılması zorunludur.
 
Mimari açıdan değerlendirildiğinde görsel rahatsızlık çıkarabilecek bu durum, büyük pencerelerin ebatları nedeni ile teknik olarak bir zorunluluk olabilmektedir. Oysa özellikle WC ve banyo kapılarında daha uzun ömür, su ve nemli ortamlardan etkilenmeme, yıkanabilme gibi özelliklerinden dolayı PVC kapı kullanılması en doğru uygulama olabilmektedir. Her türlü kol ve kilit mekanizmasının (oda kapı kilidi, WC kilidi, kilitli ispanyolet, vs.)
 
PVC kapılarda kullanılabiliyor olması ayrıca bir avantajdır. İç kapılarda; banyo ve WC kapılarında lambri veya PVC panel kullanımı, kaplamalı olarak ahşap desenli üretilebiliyor olması uygulanabilirliğini arttırmakta, yerine ikame edilecek rakiplerine göre maliyet avantajı sağlamaktadır.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Alüminyum Doğrama
- Panjur
- Katlanır Cam
- Sineklik
- Akordeon Kapı
- Duşakabin
- Alüminyum Korkuluk